מסעדת בוטיק שאמית משובחת, מהיפות בארץ. בית קפה ובר באווירה גלילית. ארוחת בוקר ובארנצ' גליליים עשירים – כל מרכיביה של ארוחת הבוקר הן עבודת יד. תפריט המסעדה הוא מהמטבח השאמי (סורי – לבנוני – איכרי הגליל הראשונים) – בימי שישי ושבת היצע בשרים איכותי לצד תפריט צמחוני וטבעוני.

שעות פתיחה

ארוחות בוקר לאורחי המלון בלבד

בית קפה, וארוחות וערב
על פי הזמנות

– בשל הגבלות הקורונה נא להזמין מקום מראש –

העוגות המצויינות במסעדה הן מאפה בית, מעשה ידיה של בעלת המקום, מרים הוד. עוגת התפוחים הפכה לסמל של "בית שלום". היא עשויה ממתכון שעובר 100 שנים במשפחה מאם לבת – אנשים באים לבית שלום מרחוק במיוחד בשבילה, אל תצאו בלי לנסות.

בית המסעדה

הבית של המסעדה הוא בית מגורים מסוף המאה ה – 19 של ראשוני המתיישבים במטולה.
חיים, דור שלישי במטולה, הוא הרוח היצירתית בבניה ושמור. ומרים, היא האחראית על עיצוב הפנים. תכננה, שלבה פרטי ריהוט יחודיים, ויצרה את תמונות גלרית האומנות המוצגות במקום.

בהיכנסכם לבית תעברו בשביל העצים העתיקים המשתלבים עם פרחי הבושמת והרקפות שבגינת בית האבן העתיק והיפיפה, ויוצרים בסביבתו פינות מבודדות. פנים הבית יעטוף אתכם באווירה אינטימית עם קרירות אבן נעימה בימות הקיץ, וחמימות רומנטית של אח בוערת בימות החורף.

ארוחת הבוקר והבראנצ'

שמה של ארוחת הבוקר של "בית שלום" יצא למרחוק! לצד האח הבוערת בימות החורף, או בין עצי החצר בקיץ, תהנו מחגיגה של טעמים המשחזרים את המטבח המטולאי – כפרי של פעם.

כל מרכיביה של ארוחת הבוקר הם מתוצרת משק – ברוח התקופה מוסקים זיתים, כובשים שמן זית, רוקחים ריבת תאנים מעץ התאנה שסבא- רבא נטע פה לפני 120 שנה, הגבינות המוגשות הן גבינות משק מובחרות.

תפריט הבארנצ' מורכב ממנות חורפיות מתרבויות הגליל, ומארוחות הבוקר ("בוקר כל היום").

אני רוצה להזמין חדר!

תפריט נגישות