מסעדת בוטיק שאמית משובחת, מהיפות בארץ. בית קפה ובר באווירה גלילית. ארוחת בוקר גלילית עשירה, מהטובות בארץ, שכל מרכיביה עבודת יד. תפריט המסעדה הוא מהמטבח השאמי (סורי – לבנוני – איכרי הגליל הראשונים) – היצע בשרים איכותי לצד תפריט צמחוני וטבעוני.

שעות פתיחה

ימים א'- ה': 14:30-21:00, שישי: 14:30 – 22:00 , שבת: 12:00 – 18:00

מומלץ להזמין מקום מראש

העוגות המצויינות במסעדה הן מאפה בית, מעשה ידיה של בעלת המקום, מרים הוד. עוגת התפוחים הפכה לסמל של "בית שלום". היא עשויה ממתכון שעובר 100 שנים במשפחה מאם לבת – אנשים באים לבית שלום מרחוק במיוחד בשבילה, אל תצאו בלי לנסות.

בית המסעדה

הבית של המסעדה הוא בית מגורים מסוף המאה ה – 19 של ראשוני המתיישבים במטולה.
חיים, דור שלישי במטולה, הוא הרוח היצירתית בבניה ושמור. ומרים, היא האחראית על עיצוב הפנים. תכננה, שלבה פרטי ריהוט יחודיים, ויצרה את תמונות גלרית האומנות המוצגות במקום.

בהיכנסכם לבית תעברו בשביל העצים העתיקים המשתלבים עם פרחי הבושמת והרקפות שבגינת בית האבן העתיק והיפיפה, ויוצרים בסביבתו פינות מבודדות. פנים הבית יעטוף אתכם באווירה אינטימית עם קרירות אבן נעימה בימות הקיץ, וחמימות רומנטית של אח בוערת בימות החורף.

ארוחת בוקר

שמה של ארוחת הבוקר של "בית שלום" יצא למרחוק! לצד האח הבוערת בימות החורף, או בין עצי החצר בקיץ, תהנו מחגיגה של טעמים המשחזרים את המטבח המטולאי – כפרי של פעם.

כל מרכיביה של ארוחת הבוקר הם מתוצרת משק – ברוח התקופה מוסקים זיתים, כובשים שמן זית, רוקחים ריבת תאנים מעץ התאנה שסבא- רבא נטע פה לפני 120 שנה, הגבינות המוגשות הן גבינות משק מובחרות, ולחובבי הדגים הכבושים- כובשים דגים מעודנים.

* ארוחת הבוקר מוגשת לאורחי המלון בלבד.

אני רוצה להזמין חדר!