דמיינו את עצמכם…

שוכחים מדאגות היומיום, נסחפים לעולם של רוגע

יושבים עם חלוק הספא העוטף את גופכם בגן הערבות הנפלא
מקשיבים לפכפוך מי המזרקה ולציוץ הציפורים

נהנים מרגעי שלווה אל מול אח העצים,
שפיצפוציו מנתקים אתכם אט אט מהיומיום
ומזככים את המחשבה והגוף

מתבוננים  אל נוף החרמון ועמק העיון
פותחים את הנשימה מתרגשים מהיופי

טבע, הרמוניה, פשטות, שלווה, פריחה, התחדשות
כן, זה הכי קרוב לגן עדן.

רפלקסולוגיה

עיסוי כף הרגל המתייחס אל כפות הרגליים כמפה של מערכות גופנו ואיבריו השונים. בטיפול זה משולבות טכניקות עיסוי בכף הרגל המביאות לשחרור מתחים ומעברי אנרגיה בגוף. יתכן גם טיפול נקודתי באיברים ומערכות גוף שונות המשתקפות בנקודות ריפוי בכף הרגל. הרפלקסולוגיה מסייעת לחיזוק הגוף, שחרור מתח ותחושת רוגע. כוחה של הרפלקסולוגיה גם בסיוע לפתרון בעיות רפואיות.

עיסוי אבנים חמות

עיסוי רקמות עמוק משולב עם עיסוי שוודי, מבוצע בשמנים ארומתרפיים. בסיס השמנים הוא שמן שקדים מתוק עם שמן שומשום, בשילוב שמנים ארומתרפיים המותאמים לכל אדם לפי צרכיו ואופיו. השילוב הייחודי בין סוגי השמנים והעיסויים הופך את הטיפול הארומטרפי לחוויה מרגיעה במיוחד. איכויותיו הנוספות של העיסוי גם בסיוע למצבי מתח, עייפות, מכאובים שונים בגוף (גב, גפיים, בטן, ראש), ובעיות במערכת העיכול.

עיסוי שוודי

עיסוי גוף בשמנים, המחדשים ומאזנים את מערכות הגוף, ממריצים את זרימת הדם, ותורמים לניקוז רעלים, הרפיית שרירים ורגיעה כללית של הגוף.

טיפולי שמנים

טיפולי הספא שלנו מאפשרים שילוב של מספר סוגי טכניקות עיסוי וריפוי. ניתן לבחור בשילוב הטכניקות למשך שעה מבריאה ומפנקת במהלך "העיסוי המשולב", וניתן גם לבחור בכל אחד מהטיפולים בנפרד על פי הפירוט שלהלן.

לטיפולי הספא יש להזמין מקום מראש, ניתן לבטל טיפול עד 24 שע' לפני מועדו, לאחר מכן הביטול יהיה בסך 50% מעלות הטיפול.

אני רוצה להזמין חדר!

תפריט נגישות